Ať je léto nebo zima, program s námi je vždy prima…

Přicházíme s nabídkou zážitkových programů odehrávajících se přímo ve Vaší škole, na lyžařském kurzu nebo na Vámi zvoleném místě v rámci celé ČR. Všechny programy rádi přizpůsobíme Vašim konkrétním představám a požadavkům.

Zážitkové programy „ve vaší škole“

Ukažte svým žákům a studentům, že škola není jen učení, zkoušení a známkování. Díky zážitkovým programům a aktivitám se škola promění v místo, kde si mohou děti užít spoustu zábavy se svými kamarády. Zorganizujeme pro vás hry, které rozvíjí spolupráci, vyžadují volbu vhodné strategie a v různorodých disciplínách umožňují vyniknout každému členu týmu. Vyberte si z množství námi nabízených aktivit:

Číst dál...

Zážitkové programy „za kterými přijedete“

Programy Jazz, Bigbít a Rock&Roll jsou sestaveny z aktivit, které doplní školní výlety, školy v přírodě nebo letní tábory. Aktivity jednotlivých programů jsou zvoleny na základě našich dlouhodobých zkušeností. Svým žákům umožníte prožít nové situace a tím rozvíjet spolupráci, rozhodovací schopnosti a v neposlední řadě také vzájemné přátelství. Zvolte jeden z námi nabízených programů:

Číst dál...

Zimní lyžařské kurzy „bez starostí“

Chcete prožít atraktivní lyžařský kurz? Přivezeme naše programy za Vámi do hor!!!

Při vašem lyžařském kurzu zajistíme pro vás a vaše studenty programové bloky, ať už na jeden den, či na celý lyžařský kurz. Vyplníme volné chvíle lyžařského kurzu různými druhy her a zábavy, a to pro všechny věkové kategorie. Odpočiňte si během kurzu - převzetí plné zodpovědnosti za Vaše studenty během celého programu z naší strany je samozřejmostí.

Číst dál...

Kontaktujte nás

Lukáš Ovečka
mobil: 606 917 096
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Dalibor Ovečka
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Copyright 2012 - Ovečkovi sports & outdoors - Vytvořila agentura Ježkovy oči, která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...
Joomla Templates by Wordpress themes free FreeDigitalPhotos.net